HAKKIMIZDA

Dilek Pompa Pazarı ve Sondaj Sanayi olarak; tarım, sanayi ve turizm sektörlerinde ihtiyaç duyulan suyun, yeryüzüne çıkartılarak ihtiyaçlara yönelik kullanılması için gerekli her türlü hizmeti ve malzemeyi temin etmek amacı ile 1990 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.

Sondaj sektöründe su sondajı, jeotermal sondaj, yatay sondaj ve zemin sondajı başta olmak üzere kompresörle kuyu inkişafı, sondaj kılıf boruları, sondaj matkabı ve tijlerinin ticareti gibi her türlü sondaj hizmeti ve malzemelerinin satışını yapmaktayız.

Dalgıç pompa, santrifüj ve hidrofor pompa sektörlerinde ise yerli ve ithal markaların yetkili bayilik ve servisliğini üstlenmekle beraber, kolon boruları, elektrik kumanda panoları, kablo, fitings malzemeleri ile montaj-demontaj ve bobinaj gibi servis hizmetlerini de başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Ege Bölgesi ve Denizli'de; dalgıç pompa ve sondaj denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olmamız, müşterilerimize verdiğimiz kaliteli ürün ve hizmet neticesinde oluşan güven ve samimiyetin neticesidir.

Telefon Sipariş
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?