• ASHİRVAD 2.5 inç 75 mm DALGIÇ POMPA UPVC KOLON BORUSU
  • ASHİRVAD 2.5 inç 75 mm DALGIÇ POMPA UPVC KOLON BORUSU
  • ASHİRVAD 2.5 inç 75 mm DALGIÇ POMPA UPVC KOLON BORUSU
ASHİRVAD 2.5 inç 75 mm DALGIÇ POMPA UPVC KOLON BORUSU
Ürün Kodu : ashirvad25       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ASHIRVAD

HİNDİSTAN MALI (MADE INDIA) DALGIÇ POMPA KOLON BORUSU

  • 2.5 İNÇ - 75 MM
  • 3 M BOYUNDA 
  • MANŞONLU
  • PASOLU
  • MONTAJA HAZIR VAZİYETTE

Dünyada bu ürün kategorisini icat eden ve geliştiren ilk şirket olan Ashirvad'ın uPVC kolon boruları herkesin bildiği bir isim haline geldi. 40'tan fazla Ülkede mevcut olan ve 30.000.000'den fazla sondaj pompasına monte edilen Ashirvad uPVC Kolon Boruları, GI ve HDPE Borular için en iyi alternatifi sunar.


Sızdırmaz Derzler Ashirvad uPVC Kolon Boruları, yüksek pompa basıncında %100 sızdırmazlığı sağlamak için dişli özel kauçuk contalara sahiptir. Çoklu conta halkası, sızdırmazlık maddesi ve test edilmiş kavrama sistemi, pompanın titreşimlerini emerek sızdırmaz bağlantı sağlar. Bu, motor ve pompa yataklarının ömrünün uzamasına neden olur. 

Özel Formülasyon Ashirvad boruları, boruların hem dahili hidrostatik basıncı hem de kolon suyu üzerindeki dikey çekme yükünü ve pompa ağırlığını kaldırabilecek benzersiz bir formülasyonla yapılır. Özel formülasyonu, kullanım ömrü boyunca birkaç kez gevşeyip sıkıldıktan sonra bile dişlerin kırılmamasını ve kırılmamasını sağlar. 

WirelockTM Ashirvad Pipes tarafından ustalıkla tasarlanmış bu benzersiz WIRELOCKTM sistemi, özel bir paslanmaz çelik telden oluşan benzersiz bir kilitleme mekanizması aracılığıyla kuplörün boru ile sorunsuz entegrasyonunu sağlar. Bu, montaj ve sökme işlemi sırasında kuplör gevşemesi ve/veya kolon kayması olayını ortadan kaldırır. 

Kalın ve İnce Yapı Ashirvad uPVC Kolon boruları, benzersiz bir kalın ve ince yapı mekanizmasına sahiptir. Malzeme kaldırmayı telafi etmek için diş açma ucunda boruları daha kalın hale getirmeye yönelik bu yenilikçi teknik, hammadde tüketimini azaltır ve maliyetlerden tasarruf sağlarken daha fazla yüzey mukavemeti sağlar. 

Boru ölçüsü
:
2.5 inç - 75 mm
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Telefon Sipariş
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?